Dzieciątko Jezus

Kalendarz

kwiecień 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj512
mod_vvisit_counterWczoraj1380
mod_vvisit_counterW tym tygodniu512
mod_vvisit_counterW zeszłym Tygodniu3768
mod_vvisit_counterTen miesiąc11325
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18535
mod_vvisit_counterWszyscy1579853
We have: 59 guests online
Your IP: 54.196.47.145
 , 
Today: Kwi 22, 2018

Proboszcz Parafii

(od 2003 roku)

Ks. mgr Adam MAREK

Kanonik honorowy Kapituły Kolegiackiej w Ostrowcu Św.

Dziekan dek. tarnobrzeskiego

 

 

Ks. mgr Tomasz Kopeć


Wikariusz (od 1 lipca 2017 roku)

Ks. mgr Dariusz Chowaniec


Wikariusz (od 01 sierpnia 2015 roku)

Księża, którzy posługiwali w parafii:


Ks. mgr Tadeusz Ziętkowski - Wikariusz (od 2003 roku do 30 czerwca 2005)

Ks. mgr lic Leszek Pituch - Wikariusz (od 2004 roku do 30 czerwca 2011)

Ks. mgr lic Wiesław Surma - Wikariusz (od 2005 roku do 31 października 2009)

Ks. mgr Piotr Szpyt - Wikariusz (od 2008 roku do 28 czerwca 2012)

Ks. mgr Marcin Biegas - Wikariusz (od 19 czerwca 2012 roku do 30 czerwca 2014)

Ks. mgr Grzegorz Stadnik - Wikariusz (od 01 lipca 2009 roku do 30 czerwca 2015)

Ks. mgr Marek Pereszlucha - Wikariusz (od 01 lipca 2011 roku do marzec 2016)

Polecane strony